KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14666298
nr 1466 6298
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 4/10, daterad 61. Bildmått: 50x35cm, yttermått inklusive ram: 68x52cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:28:30
9/5 11:00:00
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz